světlušky, vlčata, skautky, skauti

Surikaty

15.12.2020 20:54

Milé Surikaty,

obracíme se na Vás v této hektické době s několika důležitými informacemi:

(někdo již zaplatil)

Ač se nevidíme a schůzky neprobíhají, musíme zaplatit registraci za oddíl. Roční poplatek činí 800 Kč (registrace, pojištění, skautský časopis, oddílové výdaje). Vzhledem k omezené činnosti  určitou částku vrátíme nebo převedeme do příštího roku.

Pokud to bude možné, přineste registračni poplatek v obálce se jménem do lékárny V Aleji na Žižkově nebo se domluvíme jinak po telefonu. (723126821). Mohu zaslat i číslo účtu.

Zaregistruji všechny, od koho mám přihlášku z letošního nebo loňského roku. Pokud již nemáte zájem o Skauting, napiště mi sms zprávu a já Vaše dítě registrovat nebudu.

Přáníčka pro domov důchodců

Nezapomeňte na přáníčka pro seniory, mají teď nelehkou dobu, jsou osamoceni a je jim smutno. Alespoň trochu je potěšíme :)

Opět je můžete přinést do lékárny V Aleji nebo mi je hodit do schránky na adresu: Dr. Beneše 251 (Havlíčkovi).

Tříkrálová sbírka

Zájemci se nahlašte Gábině na Tříkrálovou sbírku (článek níže)

Betlémské světlo

Jako každý rok budou skauti rozdávat v Poděbradech Betlémské světlo. Sledujte stránky, kde se dozvíte kdy a kde. Můžete si dojít s lucerničkou.

Krásný Advent všem! Pokojné svátky a snad brzy na viděnou!!!

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode