světlušky, vlčata, skautky, skauti

Schůzka 22.6. Hyeny + výprava Hyeny a Beduíni

21.06.2022 19:10

Zdravím, schůzka tuhle středu se ruší, ale jako náhradu si uděláme výpravu s Beduíny v neděli 26.6. Sraz bude v 15:00 u skateparku (na Ostende) na kolech!

S sebou sportovní oblečení, hodně pití a nejlépe kšiltovku nebo klobouk, budeme dost na sluníčku. Taky si vezměte cca 100 Kč (na zmrzku, pití). Konec buď uděláme v Nymburce (kdo to tak chce, tak prosím podepsaný papír od rodičů, že přebírají zodpovědnost) a to v 18:00, nebo v 19:00 v Poděbradech opět u skateparku. V případě špatného počasí se výprava buď zruší, nebo budeme na Loděnici, ale snad nám to vydrží. Pro jistotu však v neděli před výpravou kontrolujte stránky.

Těším se na vás, Micro :)

Ps: případné dotazy prosím na email: poko.jitka@seznam.cz, nebo mi pošlete sms na číslo 721 548 595.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode